Team Contactpersonen

20 contacts found

Afdeling Verkoop

Rutger Vehof
Hoofd Verkoop

Vehof@jordahl.nl

Afdeling Verkoop

Patrick Neurink
Verkoop en calculatie

Neurink@jordahl.nl

Afdeling Verkoop

Jip Van der Veer
Verkoop en calculatie

Vanderveer@jordahl.nl

Afdeling Verkoop

Cyriel Temmink
Verkoop en calculatie

Temmink@jordahl.nl

Afdeling Techniek

Gert Spijkers
Hoofd Techniek

Spijkers@jordahl.nl

Afdeling Techniek

Salih Arslan
Teamleider Metselwerkondersteuning

Arslan@jordahl.nl

Afdeling Techniek

Mart Nijland
BIM Projectengineer

Nijland@jordahl.nl

Afdeling Techniek

Bjorn Döbber
BIM Projectengineer

Dobber@jordahl.nl

Afdeling Techniek

Lloyd Oude Weernink
BIM Projectengineer

Oudeweernink@jordahl.nl

Afdeling Techniek

Dimitri Schlosser
BIM Projectengineer

Schlosser@jordahl.nl

Afdeling Techniek

Kees Oude Avenhuis
Teamleider Prefabverankering

Oudeavenhuis@jordahl.nl

Afdeling Techniek

Maarten Noordanus
BIM Projectengineer

Noordanus@jordahl.nl

Afdeling Techniek

Daan Berntsen
BIM Projectengineer

Berntsen@jordahl.nl

Afdeling Techniek

Mark Ros
Constructeur

Ros@jordahl.nl

Afdeling Logistiek

Niek Bosma
Teamleider Logistiek

Bosma@jordahl.nl

Afdeling Logistiek

Ronald Boswinkel
Magazijn, logistiek

boswinkel@jordahl.nl

Afdeling Administratie

Peter Geurts
Hoofd Administratie

Geurts@jordahl.nl

Afdeling Administratie

Rebecca Voll
Managementassistent

Voll@jordahl.nl

Afdeling Administratie

Robert Kroese
Inkoop & Service

kroese@jordahl.nl

Directie

Michiel Huisstede
Directeur

Huisstede@jordahl.nl

Wij staan voor u klaar

JORDAHL Benelux BV is uw creatieve partner in gevelverankering. Wij werken dagelijks aan de beste verankeringsoplossingen voor de meest innovatieve gevels.