Team Contactpersonen

22 contacts found

Verkoop

Rutger Vehof
Hoofd Verkoop

Vehof@jordahl.nl

Verkoop

Cyriel Temmink
Verkoop en calculatie

Temmink@jordahl.nl

Verkoop

Job Janssen
Verkoop en calculatie

Janssen@jordahl.nl

Techniek

Gert Spijkers
Hoofd Techniek

Spijkers@jordahl.nl

Techniek

Salih Arslan
Teamleider

Arslan@jordahl.nl

Techniek

Mart Nijland
BIM Projectengineer

Nijland@jordahl.nl

Techniek

Bjorn Döbber
BIM Projectengineer

Dobber@jordahl.nl

Techniek

Lloyd Oude Weernink
BIM Projectengineer

Oudeweernink@jordahl.nl

Techniek

Dimitri Schlosser
BIM Projectengineer

Schlosser@jordahl.nl

Techniek

Marjo Beckmann
BIM Projectengineer

Beckmann@jordahl.nl

Techniek

Kees Oude Avenhuis
Teamleider

Oudeavenhuis@jordahl.nl

Techniek

Maarten Noordanus
BIM Projectengineer

Noordanus@jordahl.nl

Techniek

Mark Ros
Constructeur

Ros@jordahl.nl

Techniek

Daniël Markusse
Junior BIM Projectengineer

techniek@jordahl.nl

Techniek

Robert Kroese
Inkoop & Service

Kroese@jordahl.nl

Logistiek

Niek Bosma
Teamleider

Bosma@jordahl.nl

Logistiek

Ronald Boswinkel
Magazijn

Boswinkel@jordahl.nl

Logistiek

Bas Oude Holtkamp
Magazijn

Oudeholtkamp@jordahl.nl

Logistiek

Frans van Marion
Magazijn

logistiek@jordahl.nl

Administratie

Peter Geurts
Hoofd Administratie

Geurts@jordahl.nl

Administratie

Rebecca Voll
Managementassistent & Marketingmedewerker

Voll@jordahl.nl

Directie

Michiel Huisstede
Directeur

Huisstede@jordahl.nl

Wij staan voor u klaar

JORDAHL Benelux BV is uw creatieve partner in gevelverankering. Wij werken dagelijks aan de beste verankeringsoplossingen voor de meest innovatieve gevels.